فیلتر شکن Avira Phantom VPN

فیلتر شکن Avira Phantom VPN

 

یکی از ابزارهایی که برای عبور از فیلترینگ در بشکن به شما معرفی می‌کنیم، Avira Phantom VPN است. این وی‌پی‌ان رو شرکت آویرا منتشر کرده است. ابزار مناسب و امنی برای عبور از فیلترینگ است و شما با استفاده از این ابزار می‌توانید به کلیه سایت‌های فیلترشده دسترسی داشته باشید.

این ابزار دارای نسخه رایگان و پولی است. نسخه رایگان آن ماهانه ۵۰۰ مگابایت ترافیک مصرفی در اختیار شما قرار می‌دهد و برای استفاده بیشتر می‌توانید نسخه پولی این وی‌پی‌ان را خریداری کنید.

Avira Phantom VPN، ابزار بسیار امنی است، چرا که ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و به شرکت‌های تبلیغاتی اجازه دنبال کردن شما و دسترسی به اطلاعات شما را نمی‌دهد. در حقیقت، وقتی از این ابزار برای عبور از فیلترینگ استفاده می‌کنید، می‌توانید با امنیت وب‌گردی کنید، چرا که شما را ناشناس نگه‌ می‌دارد و همچنین آی‌پی آدرس شما هم عوض می‌کند و آی‌پی آدرس واقعی شما را نمایش نمی‌دهد.

این وی‌پی‌ان برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید، مک، و iOS طراحی شده است و شما از طریق چند دستگاه از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. این وی‌پی‌ان دارای ۲۰ سرور در کشورهای مختلف است که شما می‌توانید به انتخاب خود،به یکی از آنها متصل شوید.

می‌توانید آخرین نسخه این وی‌پی‌ان را از کانال تلگرام بشکن دریافت کنید و یا به سایت رسمی آویرا مراجعه نمایید، و نسخه مناسب سیستم خود را دانلود نمایید.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان در گام نخست باید ثبت‌نام کنید و برای استفاده حساب کاربری داشته باشید.