فيلتر شكن Hotspot Shield Basic v5.8.4

این نسخه ۱۰۰٪ رایگان و نامحدود از VPN کانون هات اسپات است پروکسی و دارای ویژگی های اساسی است. اگر به نسخه کامل نیاز دارید هات اسپات سپر برای پوشش سرور گسترده لطفا از اینجا دانلود کنید: https://goo.gl/qexfzv

با VPN رایگان – Hotspot Shield Basic شما می توانید:

انلاک کردن و دسترسی به تمام وب سایت ها و برنامه ها بدون نگرانی در مورد محدودیت های جغرافیایی همچنین فعالیت های آنلاین شما را به طور کامل انجام می دهد خصوصی ناشناس و امن.
حریم خصوصی و ناشناس آنلاین مانع از ردیابی هر کسی می شود فعالیت های آنلاین شما.
از هکرها و snoopers ها در فای عمومی محافظت کنید اتصالات.

نکات برجسته VPN رایگان – Hotspot Shield Basic برای آندروید:

رایگان: ۱۰۰٪ رایگان است بدون اطلاعات کارت اعتباری و یا ثبت نام مورد نیاز است.
نامحدود: واقعا نامحدود است. هیچ سرعت جلسه یا پهنای باند وجود ندارد محدودیت ها.
ساده: تنها با یک لمس کردن جهان را از بین ببرید دکمه اتصال حفظ حریم خصوصی: ما فعالیتهای کاربر را حفظ نمی کنیم سیاههها شما با Hotspot Shield کاملا ناشناس هستید.
امنیت: رمزگذاری SSL در سطح نظامی ما شما کاملا ناشناس و امن است.
عملکرد: ما به طور کامل تمام سرورهای VPN را برای اطمینان از خود داریم سریعترین VPN سرعت و پایدارترین و امنترین اتصالات.

——————————————-
چرا VPN رایگان – Hotspot Shield Basic

VPN رایگان – Hotspot Shield Basic رایگان ۱۰۰٪ رایگان نامحدود و فوق العاده آسان برای استفاده. با VPN رایگان – Hotspot Shield Basic شما میتواند:

به هر وبسایت در هر کشوری دسترسی داشته باشید. از محدودیتهای جغرافیایی دور شوید برای لغو هر وب سایت هر کجا که هستید باشید جلوگیری از فایروال برای انحلال سایت های رسانه های اجتماعی جریان خدمات ویدئو و دور از VOIP محدودیت ها.

محافظت از اطلاعات شما از هکرها. هنگامی که شما به یک عمومی متصل هستید نقطه دسترسی Wi-Fi نام رمز شما و اطلاعات شخصی شما می تواند باشد به راحتی به خطر افتاده است. VPN رایگان – Hotspot Shield Basic رمز شما را رمزگذاری می کند داده ها و امنیت شما را برای بهترین امنیت فراهم می کند حفاظت.

لذت بردن از ناشناس بودن کامل – پنهان کردن آدرس IP شما و محل از وب سایت ها و ردیاب های آنلاین.

VPN رایگان – Hotspot Shield Basic یک پروکسی VPN با یک کلیک است سرویس. HSS شامل تنها یک دکمه است. این دکمه شما را متصل می کند به یکی از بسیاری از سرورهای ناشناس در سرعت های سریعتر از یک وب پروکسی.

گشت و گذار در وب ناشناس باشید. از اینکه ISP خود را مورد سوءاستفاده قرار دهید جلوگیری کنید و جلوگیری از وب سایت از ردیابی تبلیغات و هدف قرار دادن. VPN رایگان – Hotspot Shield Basic تغییر آدرس آی پی شما را به صورت آنلاین تغییر می دهد هویت ناشناس است و فعالیت اینترنت شما غیر قابل دسترسی است چشم های مشکوک و کسب و کار.

Powered by Anchorfree

AnchorFree یک شرکت خصوصی تحت حمایت سرمایه گذاری مستقر در سیلیکون ولی. مأموریت شرکت این است که دسترسی امن به آن را فعال کنید اطلاعات جهان Anchorfree معتقد است که قرار دادن مصرف کنندگان در کنترل اطلاعات شخصی خود را آنلاین. Anchorfree میلیون ها کاربر را با حفظ امنیت آنلاین و دسترسی به اینترنت فراهم می کند از طریق محبوب ترین آن – Hotspot Shield. کانالینگ تمام